Sumo

LEGO SUMO

Masė iki 1 kg. Ilgis 15 cm. Plotis 15 cm. Aukštis – neribotai

Visi senovinio japonų kovos meno Sumo gerbėjai su nekantrumu laukia šių kovų. Robotas prieš robotą kovos lauke ir kelios sekundės, o kartais minutės iki pergalės. Tik šių varžybų metu pamatysite visą konstruotojų išmonę, taktinius sprendimus ir pergalės džiaugsmą, kurį atneša laimėjimas. Lai jūsų LEGO detalės lieka savo vietose!

MINI SUMO

Masė iki 0.5 kg. Ilgis 10 cm. Plotis 10 cm. Aukštis – neribotai

Mažas – nereiškia, kad silpnas. Šiose kovose vikriausias ir greičiausias pasieks pergalę, o silpnesnysis pažers detalių krūvą. Greitis, prisitaikymas prie aplinkos, išmanūs jutikliai – visa tai lemia pergalės skonį. Ateikite palaikyti šių mažų robotukų ir jų konstruotojų ir būsite įkvėpti patys sukurti savo Sumo robotą.

SUMO

Masė iki 3 kg. Ilgis 20 cm. Plotis 20 cm. Aukštis – neribotai

3 kg sumo kategorija – tai sunkiausia robotų Sumo kategorija Europoje. Šie robotai gudresni, sunkesni, pažangesni. Tačiau jėga ir svoris dar ne viskas – konstrukcija, taktiniai ypatumai ir galimybė apgauti priešininką – visą tai lemia nugalėtoją. Be to šie mažyliai labai siprūs – būdami tik 3 kg svorio geba pajudinti net 300 kg svorį. Ateikite ir stebėkite šių galiūnų kovas!