FIRST

GALIA - TAVO RANKOSE

Prenumeruokite 2022–2023 m. sezono naujienlaiškį ir pirmieji sužinokite apie registraciją į varžybas

Projektinės, praktinės FIRST programos supažindina mokinius su inžinerija ir programavimu įtraukiančioje, įdomioje ir kūrybingoje klasės veikloje arba popamokinėje mokymosi aplinkoje, kurioje mokiniai bendradarbiauja, kad išspręstų kasmetinį robotikos iššūkį. Mūsų 1 – 10 klasių programos, kurias kasmet pasaulyje įveikia milijonai mokinių, mentorių, pedagogų, savanorių, rėmėjų ir absolventų iš 110 šalių, yra skirtos įkvėpti naujovėms ir padėti jauniems žmonėms kurti geresnę ateitį.

PRISIJUNK PRIE MŪSŲ ENERGIJOS ĮKVĖPTO ROBOTIKO SEZONO

Tai laikas, kai reikia pasisemti energijos naujovėms. Nuo mašinų, kurios mus veža, iki maisto, kuris mus palaiko, iki belaidžių technologijų, kurios mus jungia, energija atlieka esminį vaidmenį, kad pasaulis veiktų. Per mūsų 2022–2023 m. robotikos sezoną FIRST® ENERGIZE℠, kurį pristato Qualcomm, mūsų komandos iš naujo įsivaizduos tvarios energijos ateitį ir skatins savo idėjas. Naujovės negali laukti.

 

DISCOVER Lyga
(4-6 metų grupė)

FIRST® LEGO® Lygos šeima pasipildė nauju nariu. Discover siūlo žaismingą STEAM pagrįstą ugdymą, skirtą 4–6 metų vaikams.
Plačiau

EXPLORE Lyga
(6-10 metų grupė)

FIRST® LEGO® Explore lyga – tai programa, skirta vaikams nuo 6 iki 10 metų, kurie yra smalsūs, domisi mokslu, technologijomis, inžinerija, menu ir matematika (STEAM).
Plačiau

CHALLENGE Lyga
(10-16 metų grupė)

FIRST® LEGO® Challenge lyga yra programa, skirta 10–16 metų jaunimui, leidžianti atrasti STEAM linksmybes, tuo pačiu sprendžiant realias problemas, prasmingai ir žaismingai mokantis.
Plačiau