FIRST LEGO lyga EXPLORE

FIRST® LEGO® Explore lyga – tai programa, skirta vaikams nuo 6 iki 10 metų, kurie yra smalsūs, domisi mokslu, technologijomis, inžinerija, menu ir matematika (STEAM).

Programa įkvepia juos kurti idėjas, spręsti problemas ir įveikti kliūtis, tuo pačiu leidžiant įgyti pasitikėjimo savimi naudojant technologijas. Dalyviai bendradarbiauja ir plėtoja būtinus komandinio darbo įgūdžius dinamiškame ir nuolat besikeičiančiame darbo pasaulyje.

FLL 6 - 10 metų grupė

Šviesos, fotoaparatas, STEAM! Mokslas, technologijos, inžinerija, menai ir matematika (STEAM) įkvepia didelėms idėjoms, drąsiems veiksmams ir kūrybiškumui. Mūsų įgūdžiai leidžia kurti meną ir patirtį, kuri mus suartina, linksmina ir išjudina.

2023–2024 m. FIRST sezono metu FIRST® IN SHOWSM, kurį pristato Qualcomm, atkreipiame dėmesį į STEM vaidmenį mene ir suteikiame jauniems žmonėms galimybę kurti ir kurti begalinių galimybių pasaulį. Ateitis yra vieta, kurią sukursite.

Reikalingos priemonės

FIRST LEGO Explore skatina vaikų nuo 6 iki 10 metų amžiaus smalsumą ir nukreipia jų dėmesį į mokslo ir technologinių stebuklų atradimą. Ši programa turi realią mokslo koncepciją, kurią reikia ištirti atliekant mokslinius tyrimus, pasitelkiant komandinį darbą, konstrukcijas ir vaizduotę. Padedami trenerių, komandos naudoja LEGO kaladėles, kad sukonstruotų modelį, kuris judėtų, taipogi kuria “Parodyk man” plakatą, kuris iliustruoja jų kelionę.

Dalyvaujant FLL Explore, kartu su Explore rinkiniu, būtina naudoti LEGO WeDo 2.0 arba SPIKE Essential rinkinį.

Mokymo priemonė FLL 2022/2023 Explore rinkinys

Tarptautinio FIRST standarto STEM užduočių rinkinys 6-10 metų moksleiviams.

LEGO® Education SPIKE Essential

LEGO® mokymosi sistemos dalis SPIKE Essential įtraukia mokinius į praktinį STEAM koncepcijų tyrimą ir prisideda prie raštingumo, matematikos ir socialinio bei emocinio vystymosi.

Explore sezono medžiaga