Paskelbta Pakomentuoti

2020 – 2021 m. FIRST LEGO lyga

2020 - 2021 m.
FIRST LEGO lyga

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir pirmieji sužinokite Robotiados naujienas

Robotiada

 

Šiais neapibrėžtais laikais kaip niekad svarbu perteikti FIRST pagrindines vertybes jaunimui visame pasaulyje. Kaip organizacija, mokanti jaunus žmones spręsti problemas ir diegti naujoves, esame pasiryžę prisitaikyti prie šių aplinkybių ir suteikti galimybę savo bendruomenei toliau dalyvauti FIRST programose ateinančiais sunkiais metais.
image001

Reaguodami į šias sudėtingas situacijas, džiaugiamės galėdami pristatyti FIRST Remote Event Hub, kurį sukūrė LEGO Education ir LEGO fondas regionams, kuriuose vyks nuotoliniai renginiai. „Remote Hub“ suteiks „FIRST LEGO Lygai galimybę vykti nuotoliniu būdu ir saugiai. „Remote Hub“ naudos treneriai, sukeldami medžiagą vertinimui, o savanoriai toje pačioje platformoje vertins įkeltą medžiagą. 

Komandos vienoje vietoje ir patogiai matys visą laiko juostą iki kada ir kokią medžiagą reikia pateikti, kaip buvo įvertinti projektai ir teisėjų atsiliepimus. Taip pat įvertinus komandas bus matomi visų rezultatai. 

Kitos šalys išties labai džiaugiasi šia platforma ir suorganizavo puikius renginius, kurie saugiai subūrė komandas ir leido visiems pasidžiaugti pasiektais pasiekimais! Vaizdo įrašas, kaip varžybos sekėsi Kanadoje:

 

Pradėkite ruoštis varžyboms ir susipažinkite su reikalavimais lauko filmavimui. Juos atsisiųsti galite čia: robot-game-video-recording-doc

Dėkojame už kantrybę per pastaruosius kelis mėnesius, kol prisitaikome prie šios naujos aplinkos!

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *