DUK

Dažniausiai užduodami klausimai

Pagal ką buvo vertinama mūsų komanda?

Visos komandos yra vertinamos pagal griežtas taisykles. Vertinimų metu teisėjų komisija išklausiusi pristatymus vertinama pagal formas. Su jomis galite viešais susipažinti anglų kalba, įkeliame ir lietuvų kalba vertimus:

Challenge vertinimo forma. O Robotų varžybos vertinamos pagal taškus, kurie nurodyti robotų varžybų taisyklių knygoje. 

Explore vertinimo forma

 

Iki kada reikia pateikti medžiagą?

Remote Event Hub medžiagą visoms amžiaus grupėms reikia sukelti iki gruodžio 15 dienos. Susitikimai su teisėjais vyks gruodžio 13 – 17 dienomis. Challenge savo testinius važiavimus turi įkelti iki gruodžio 8 dienos. Apdovanojimai vyks Zoom platformoje gruodžio 21 dieną. 

Ar reikia pildyti inžinieriaus užrašus ir juos parodyti/filmuoti?

Juos pildyti reikia, tačiau parodyti nereikia. Nuotolinėse varžybose pasirinkome neprašyti jų pateikti, tačiau kai varžybos ir vėl vyks kontaktiniu būdu, jas pateikti reikės, todėl rekomenduojama iškart pratintis ir mokytis pildyti ir dokumentuoti savo darbą, kad ateityje būtų lengviau.

Ar robotas gali būti liečiamas varžybų metu ne namų bazėje?

Robotas turėtų būti modifikuojamas tik paleidimo ir namų bazės zonoje, o už kiekvieną prisilietimą prie roboto važiavimo metu yra nuimami tikslumo žetonai, kurie komandai kainuoja papildomus taškus.

Ką daryti su inovacijų projektu?

Komanda turi išnagrinėti sezono temą – logistiką. Rasti čia didžiausias kylančias problemas ir pasiūlyti jų sprendimo būdą. Šiais metais kviečiame artėjančio Vilniaus 700 metų gimtadienio proga savo darbą ir energiją kartu su inovaciju projektu dovanoti mūsų sostinei! Pasiūlykite savo idėjas, kaip galime sostinę paversti logistikai ir judėjimui patogesniu miestu. Galbūt Jūsų mieste yra unikali ir geniali idėja sprendžianti didmiesčio problemą? Pasiūlykite ją!

Ką turi pateikti Discover grupės dalyviai?

Discover atlieka paskutines dvi sesijas, kurios yra šventinis renginys ir užfiksuoja mokinių kūrinius, jų šventės akimirkas (neturi matytis vaikų veidai) ir įkelia į Remote Event Hub. Organizatoriai gražiausiomis akimirkomis pasidalins gruodžio 21 d.