FIRST LEGO LYGA Challenge

FIRST® LEGO® Challenge lyga yra programa, skirta 10–16 metų jaunimui, leidžianti atrasti mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos (STEM) linksmybes, tuo pačiu sprendžiant realias problemas prasmingai ir žaismingai mokantis.

Programa įkvepia jaunus žmones kurti idėjas, spręsti problemas ir įveikti kliūtis, tuo pačiu leidžiant įgyti pasitikėjimo savimi naudojant technologijas ir išmokti inžinerinio projektavimo procesų. Dalyviai bendradarbiauja ir plėtoja būtinus komandinio darbo įgūdžius dinamiškame ir nuolat besikeičiančiame darbo pasaulyje.

FLL 10-16 metų grupė

Šviesos, fotoaparatas, STEAM! Mokslas, technologijos, inžinerija, menai ir matematika (STEAM) įkvepia didelėms idėjoms, drąsiems veiksmams ir kūrybiškumui. Mūsų įgūdžiai leidžia kurti meną ir patirtį, kuri mus suartina, linksmina ir išjudina.

2023–2024 m. FIRST sezono metu FIRST® IN SHOWSM, kurį pristato Qualcomm, atkreipiame dėmesį į STEM vaidmenį mene ir suteikiame jauniems žmonėms galimybę kurti ir kurti begalinių galimybių pasaulį. Ateitis yra vieta, kurią sukursite.

Reikalingos priemonės

FLL Challenge užduočių lauke gali dirbti iki 10 komandų. Klasės paketas yra itin įtraukiantis, o mokymo programos išdėstytos aiškiai ir nuosekliai, todėl palengvina pamokas mokytojams.

Dalyvaujant FLL Challenge, kartu su Challenge užduočių lauku, būtina naudoti LEGO SPIKE Prime arba EV3 rinkinį. 

LEGO® Education SPIKE™ Prime

LEGO® Education SPIKE ™ bazinis rinkinys yra naujausia STEAM mokymosi priemonė 6-10 klasių mokiniams.

2023/2024 m. FIRST LEGO Lygos MASTERPIECE užduočių laukas

Tarptautinio FIRST standarto STEAM užduočių rinkinys 9-16 metų moksleiviams.

Challenge sezono medžiaga