Paskelbta Pakomentuoti

2021 – 2022 m. FLL Cargo Connect Vilnius 700

Dėl COVID - 19 padėties Lietuvoje ir FLL varžybų

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir pirmieji sužinokite Robotiados naujienas

Robotiada

Per pastaruosius metus pedagogai ir mokyklų vadovai pasiekė aukščiausią lygį ir užtikrino, kad mokymasis galėtų tęstis ir visi jaustųsi saugiai. Jūs, susidūrę su, atrodo, neįveikiamomis užduotimis, drąsiai ir kūrybiškai jas įveikėte. Pandemija dar labiau atskleidė mūsų švietimo sistemos trūkumus ir nelygybę, todėl Jums ir vėl teko ieškoti būdų, kaip pasiekti ir įtraukti mokinius. Šiai besimokančiųjų kartai reikės nuolat prisitaikyti, tobulėti ir ateityje pasitikėti savo įgūdžiais, kad jų ateitis galėtų būti sėkminga. Štai todėl kviečiame permąstyti mokymąsi ir su savo mokiniais įsitraukti į FIRST® LEGO® lygą!

Projektinės, praktinės FIRST LEGO lygos užduotys supažindina mokinius su inžinerija ir programavimu įtraukiančioje, įdomioje ir kūrybingoje klasės veikloje arba popamokinėje mokymosi aplinkoje, kurioje mokiniai bendradarbiauja, kad išspręstų kasmetinį robotikos iššūkį. Mūsų darželiams, pradinėms ir vidurinėms mokykloms skirtos programos, kurias kasmet pasaulyje įveikia milijonai mokinių, mentorių, pedagogų, savanorių, rėmėjų ir absolventų iš 110 šalių, įkvėpia naujovėms ir padeda jauniems žmonėms kurti geresnę ateitį. Transportas skatina mus judėti į priekį, daro įtaką viso pasaulio ekonomikai ir priartina mus prie viso pasaulio. 2021–2022 metų robotikos sezone, Qualcomm pristatytame FIRST®FORWARD, mūsų komandos gali iš naujo įsivaizduoti kelią į priekį ir sukurti transporto ateitį.

Mums itin svarbus visų dalyvių ir trenerių saugumas, todėl Explore ir Challenge varžybos vyks hibridiniu būdu. Komandų nariai tik tarpusavyje susirenka darbui, pagal mokykloje galiojančias Covid19 saugumo taisykles, o susitikimai su teisėjais ir apdovanojimų ceremonija vyks nuotoliniu būdu. 

Discover grupės dalyviai yra kviečiami organizuoti grupės ar darželio masto renginius, kurių eiga ir tvarka yra Komandos susitikimų vadove ir tai yra paskutinioji komandos misija – pristatyti savo pasiekimus ir išmoktas temas!

Kviečiu pasidalinti savo mintimis apie šį pasiūlymą! Situacija šalyje nenuspėjama, mes norime užtikrinti kuo saugesnį ir smagesnį renginį. Jei neturite robotų įrangos – parašykite, aptarsime kuo mes Jums galime padėti. Galbūt, neturint įrangos, būtų įdomu varžytis tik Inovacijų projekto grupėje, kur komandos pristatys savo transportavimo temas ir varžysis dėl prizų šioje kategorijoje?

Turime nuostabius varžybų partnerius – Go Vilnius, kurie artėjančio Vilniaus 700 metų jubiliejaus proga kviečia įsitraukti kuo daugiau komandų ir pirmosioms 40 (jau turinčioms arba planuojančioms jau šiam sezonui įsigyti įrangą) kompensuoja registracijos mokestį! Registracijos nuoroda bus aktyvuota rugsėjo 21 dieną – https://forms.office.com/r/e9vrYqWwtP

Kiekvienas dalyvaujantis mokinys bus apdovanotas, taip pat papildomai bus daugybė apdovanojimų grupių, todėl labai tikėtina, kad komanda laimės ne tik medalį, bet ir taurę ar pagrindinius prizus! Pati geriausia komanda turės galimybę vykti į Jungtines Amerikos Valstijas atstovauti Lietuvą!

Registracijos mokestis Discover (darželių) komandai yra 130 eurų. Į registracijos mokestį įeina:

Registracijos mokestis Explore (6 – 10 metų) komandai yra 150 eurų. Į registracijos mokestį įeina:

Registracijos mokestis Challenge (10 – 16 metų) komandai yra 250 eurų. Į registracijos mokestį įeina:

Labai laukiu Jūsų klausimų ir pastebėjimu ir tikiuosi susitikti varžybose!
Gražios dienos

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *